Альтернативна енергетика України може додатково отримати 50 млн доларів інвестицій

Новини

Українська компанія ОТП Лізинг Україна (OTP Leasing Ukraine LLC) може отримати кредит, еквівалентний 40 млн доларів, терміном на 5 років з дворічним пільговим періодом. Кредит буде надано Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), яка є підрозділом групи Світового банку.

Альтернативна енергетика України може додатково отримати 50 млн доларів інвестицій

Як говориться в повідомленні, поширеному IFC, весь кредит буде спрямований на реалізацію проектів, пов’язаних з підвищенням енергоефективності та використанням відновлюваних джерел енергії. При цьому сама Міжнародна фінансова корпорація виділить із власних коштів 20 млн доларів, ще 20 млн доларів альтернативна енергетика України у вигляді інвестицій отримає від Clean Technology Fund ( “IFC-CTF”). Як варіант, кошти можуть надійти і від іншої організації, яка бере участь в програмах змішаного фінансування разом з IFC. Крім того, вже зараз розглядається можливість залучення третього інвестора, який може вкласти в проект додатково ще 10 млн доларів. Таким чином, альтернативна енергетика України отримає інвестицій на суму 50 млн доларів.

Це вже не перший проект в галузі альтернативної енергетики України для IFC. У грудні 2018 року компанія почала реалізацію програми «Зелені фінанси України», яка розрахована на 4 роки. В її рамках планується розвивати нові галузі «зеленого фінансування», а отримані кошти інвестувати в проекти з підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії. Крім того, IFC – один з активних учасників впровадження «зелених акцій» в Україні.

Lost Password