Зарядні станції Tesla Supercharger з’являться в Україні вже в 2019 році

Новини

Американський винахідник і бізнесмен Ілон Маск пообіцяв охопити мережею Tesla Supercharger всю Європу вже в 2019 році, в тому числі зарядні станції Tesla з’являться і в Україні.

Зарядні станції Tesla Supercharger з'являться в Україні вже в 2019 році

Все почалося зі звичайного листування в Твіттері, де один з власників електрокара Tesla задав питання Маску, коли нарешті він зможе зарядити свій електромобіль в Дубліні, столиці Ірландії і чи планує компанія взагалі відкрити зарядні станції Tesla в Ірландії. На що Маск відповів буквально наступне: «Мережа Supercharger покриє Європу на 100% в наступному році. Від Ірландії до Києва, від Норвегії до Туреччини ». На інтерактивній карті, на якій компанія зазначає діючі і перспективні зарядні станції, в Україні анонсовано будівництво двох таких об’єктів: місто Радивилів (Рівненська область) і околиця Житомира. При цьому конкретні дати, коли зарядні станції Tesla Supercharger запрацюють в Україні, не вказані.

На сьогоднішній день в світі діє 1386 станцій для швидкої зарядки електромобілів Tesla Supercharger, які мають 11583 точок для підключення електрокара. Пікова потужність кожної точки підключення – 120 кіловат. При цьому компанія анонсувала, що вже на початку 2019 року буде представлена зарядна станція нового покоління, яка дозволить прискорити зарядку акумуляторів, а число станцій до кінця 2019 роки подвоїться.

Наявна зараз мережу станцій дозволяє практично без проблем перетнути Сполучені Штати із заходу на схід і з півночі на південь. Мережа покриває значну частину Канади, прибережні регіони і східну частину Китаю, значну частину Європи. Автомобіль, виходячи з доступності зарядних станцій, сам може розрахувати оптимальний маршрут руху, щоб заряду вистачило до наступної станції. При підключенні починається інтенсивний заряд акумулятора, його перебіг залежить від декількох факторів (сила струму, температура, ступінь зношеності акумулятора і т.д.), але в середньому за 30 хвилин він здатний зарядитися до 80 відсотків доступної ємності. При цьому автомобіль, оцінивши ступінь зарядженості акумулятора і відстань до найближчої зарядної станції, повідомляє власнику, коли процес зарядки можна зупинити.

Для України – це друга приємна новина від Tesla в грудні. На початку місяця Україна була внесена в список країн, куди буде проводитися офіційна доставка електромобіля Tesla Model 3. Раніше українцям, які хотіли отримати новий електрокар Tesla, заказували його доставку до Польщі. Тепер при вартості Model 3 в 58,8 тис. євро, українці будуть платити за все 48,595 тис. євро завдяки відсутності ПДВ на електромобілі в Україні.

Lost Password