Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті

Події

Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті – міжнародна конференція, присвячена обговорення перспектив та проблем розвитку і використанню відновлювальних джерел енергії, а також електро- та біоенергетичних ресурсів, реалізації заходів енергоефективності та енергозбереження, теплопостачання країни за рахунок вітру, сонця, гідроенергетичних ресурсів. Новий напрям конференції, що пройде в 2019 році – перспективи використання водневих технологій в акумулюванні та виробництві енергії.

Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті

Дата проведення – 15 – 16 травня 2019 року

Місце – Київ, КПІ ім. Ігоря Сікорського

Організатори конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті» – КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Громадська спілка Енергетична асоціація “Українська воднева рада”.

Конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у 21 столітті» – це майданчик, на якому збираються обговорити перспективи та проблеми альтернативної енергетики в Україні всі зацікавлені сторони галузі:

  • виробники представляють новітні зразки обладнання для зеленої енергетики
  • науковці презентують новітні розробки щодо підвищення ефективності сонячних батарей та інші винаходи, які поки що не отримали промислового втілення
  • інженери та конструктори демонструють новітні підходи до проектування та будівництва об’єктів альтернативної енергетики.

Особливість конференції – участь Малої Академії наук України, що дає школярам представити свої проекти в галузі зеленої енергетики. Крім того, в конференції активну участь беруть студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського, майбутні інженери та проектувальники об’єктів альтернативної енергетики.

Lost Password