WINDENERGY HAMBURG 2020

Події

WINDENERGY HAMBURG 2020 – Міжнародна виставка і конгрес з вітроенергетики

WINDENERGY HAMBURG 2020

Дата проведення: 22 – 25 вересня 2020 року

Місце проведення: м Гамбург (Німеччина)

WINDENERGY HAMBURG – глобальна торгова площадка для берегової і офшорної (розміщеної на шельфі) вітроенергетики. Виставка проводиться раз на два роки, вона охоплює всі аспекти вітроенергетики, починаючи від устаткування і закінчуючи питаннями створення smart-електромереж. В останні роки значна увага на виставці приділяється питанням накопичення і зберігання електроенергії. Буде запропонована особлива програма зі спеціалізованими форумами і конференціями, семінарами та лекціями – все це робить значний внесок в розвиток вітроенергетичного сектора.

WINDENERGY HAMBURG – це важливе місце зустрічі найважливіших гравців світового ринку вітроенергетики. У ній беруть участь провідні світові галузеві компанії з їх новітніми продуктами та інноваційними рішеннями. Тут вони знаходять широку висококваліфіковану і професійну аудиторію інженерів, дизайнерів, виробників, постачальників, фінансистів, операторів і постачальників послуг. WINDENERGY HAMBURG повністю спрямована на вирішення основних проблем, що стоять перед міжнародним вітроенергетичним сектором.

В 2018 році у виставці взяли участь більше 1400 компаній-експонентів з 40 країн, виставку відвідало понад 35000 тисяч відвідувачів зі 100 країн.

Lost Password