SNEC PV POWER EXPO 2019

Події

SNEC PV POWER EXPO 2019 – 13-я міжнародна виставка та конференція з фотогальваніки і інтелектуальної енергетики

SNEC PV POWER EXPO 2019

 

Дата проведення: 4 – 6 червня 2019 року

Місце проведення: м Шанхай (Китай), Шанхайський новий міжнародний виставковий центр

SNEC PV POWER EXPO 2019 – найбільша виставка в Азії, присвячена сонячній електроенергетиці і одна з найвпливовіших і представницьких у світі. Організатори конференції позиціонують її як місце діалогу лідерів в області світової сонячної енергетики. Вона проводиться Азіатською асоціацією фотогальванічної промисловості (APVIA), Китайським товариством відновлюваної енергії (CRES), Китайською асоціацією поновлюваних джерел енергії (CREIA), Шанхайською федерацією економічних організацій (SFEO), Шанхайським науково-технологічним центром розвитку і обміну (SSTDEC), Шанхайською асоціацією енергетичної промисловості (SNEIA).

Як сама професійна фотоелектрична виставка, SNEC демонструє виробничі потужності, матеріали, фотоелементи, продукти і модулі для фотоелектричних рішень, фотоелектричні проекти і системи, акумулювання енергії і мобільний енергію, що охоплює кожен розділ всього ланцюжка фотоелектричної промисловості.

Конференція SNEC складається з насичених програм і широких тем. Вона охоплює ринкові тенденції в області фотоелектричної промисловості, стратегії співробітництва і розвитку, напрямки політики в різних країнах, передові галузеві технології, фінансування та інвестиції в фотоелектричні галузь і т. і.

У 2018 році виставкові площі SNEC PV POWER EXPO склали 200 тисяч квадратних метрів, на яких свою продукцію представляли 2000 компаній-експонентів з понад 95 країн.

Lost Password