Змінити постачальника, щоб не втратити субсидію та заощадити

Новини

Чи ви знали, що субсидія не призначається, якщо мати заборгованість за комунальні послуги більше, ніж впродовж трьох місяців на суму понад 680 грн? Зазвичай те, чи будете ви отримувати субсидію, вирішують у травні, тому ще навесні можна залишитись без такої потрібної зимової знижки.

Де брати гроші, якщо комунальні платежі надто високі? Авжеж не потрібно брати кредитів чи позичати гроші у знайомих або родичів. Достатньо змінити постачальника газу, якщо ви ще цього не зробили. Чому це дійсно вигідно і якого постачальника обрати – далі у матеріалі.

Змінити постачальника, щоб не втратити субсидію

Обираємо вигідні тарифи та надійного постачальника

З літа 2020 року після відкриття ринку газу, постачальники газу для населення почали рости наче гриби після дощу, тому багато хто з українців так і не вирішили питання з переходом на нового постачальника. А марно – адже у боротьбі за клієнта компанії пропонують дуже вигідні умови та простий перехід. Так, група компаній «Твій Газзбут» одна з перших почала пропонувати вигідні умови переходу з великим вибором тарифів та сучасними умовами обслуговування клієнтів. Ця компанія складається з 17 філіалів, які діють у різних областях країни, включаючи Вінницьку, Київську, Миколаївську, Дніпропетровську та інші.

Як стати клієнтом «Твій Газзбут»?

Насамперед потрібно скласти та подати заяву на приєднання. До заяви важливо додати копії паспорту, ІНН та право власності на житло. Цей невеликий пакет документів можна подати у будь-який спосіб, тому зробити перехід зможе як сучасна молодь, так і консервативні пенсіонери. Варіанти подачі документів на перехід до нового постачальника такі:

  • Онлайн. Це повністю самостійний варіант для інтернет-користувачів. Потрібно завантажити документи онлайн та натиснути кілька кнопок, щоб приєднатися до спільноти клієнтів.
  • З допомогою менеджера. Зручніше робити справи за допомогою телефону? Нема проблеми: просто залиште заявку на сайті та почекайте, поки з вами зв’яжеться компетентний спеціаліст з переходу. Ви отримуєте повну консультацію з інструкцією подальших дій.
  • Офлайн. У відділенні. Варіант для тих, хто вважає, що всі документальні питання потрібно вирішувати лише особисто. Тоді потрібно завітати до найближчого відділення компанії «Твій Газ Збут» або клієнтського простору.

Коли ви станете клієнтом компанії та виберете вигідний тариф, одразу зможете заощаджувати на платіжках та не накопичувати заборгованість, щоб не втратити субсидію.

Lost Password