Попит на електромобілі в Україні продовжує зростати

Новини

Попит на електромобілі в Україні продовжує демонструвати значне зростання. У січні кількість електрокарів в Україні збільшилася на 188 штук. Цей показник на 19% більше, ніж було відзначено в 2017 році. При цьому частка старих автомобілів залишається дуже високою – в січні вона становила 86% від загального числа зареєстрованих електричних автомобілів.

Найпопулярніший електромобіль в Україні – Nissan Leaf – зберіг свої позиції. У січні в Україні було зареєстровано 124 електрокара цієї марки. На другому місці – BMW i3, в січні число цих електромобілів збільшилася на 19 штук, це майже в 5 разів більше, ніж було зареєстровано в 2017 році. На третьому місці – Tesla Model S, їх було ввезено в Україну 10 штук.

Попит на електромобілі в Україні продовжує зростати

BMW i3

Найбільшою популярністю електромобілі в Україні користуються в Київській області – в січні цього року тут було проведено 46 первинних реєстрацій. На другому місці – Одеська область, де електрокарів стало на 32 штуки більше. На третьому – Харківська, де зареєстровано 20 електромобілів.

Як відзначають фахівці, попит на електромобілі в Україні продовжить своє зростання. Після скасування акцизного збору і ПДВ на електромобілі, їх вартість зменшилася на 17-20%, що дозволяє їм конкурувати з автомобілями, оснащеними двигуном внутрішнього згоряння. Ще один фактор, який впливає на зростання популярності електрокарів – це збільшення кількості зарядних станцій для електромобілів.

Lost Password