У Ганновері представили водневі автомобілі

Електромобілі Новини

Поки воднева енергетика в Україні робить перші кроки, в Ганновері представили водневі автомобілі. На думку фахівців, вони можуть скласти конкуренцію іншим «зеленим» авто – електромобілям.

У Ганновері представили водневі автомобілі

Водневі автомобілі: важливі переваги

Переваги водню в порівнянні з автомобілями на бензині очевидні:

  • Водень можна виробляти на 100% екологічним способом, використовуючи воду і «зелену» електроенергію сонячних і вітрових електростанцій;
  • Ефективність водню може бути в 2-3 рази вище в порівнянні з двигунами внутрішнього згоряння;
  • Для того, щоб заправити водневий автомобіль вам знадобиться тільки пара хвилин;
  • Запас ходу у машин на водні в середньому 600 км. Але є і моделі, дистанція поїздки яких на одному «заряді» досягає майже 1000 км. Наприклад, водневі авто китайської компанії Grove Hydrogen.

Потенціал технології паливних елементів і водню оцінили навіть у Формулі-1. Рожевий спорткар, творіння компанії BWT – новітній, швидкісний автомобіль, який може розігнатися до 210 км/год, розроблений спеціально для формату гонок в F1. Яскравий, а головне – екологічний і потужний, так як працює на водні. Спеціально для нього BWT розробили інноваційну мембрану паливного елементу з нульовою емісією, за допомогою якої генерується енергія без токсичних відходів.

У Ганновері представили водневі автомобілі

Водневі авто – це, як раз, більш ефективні та екологічні електрокари. Різниця між ними полягає в тому, що джерелом для електромобіля є заряд, який зберігається в батарейці. Авто на водні самі виробляють електрику за допомогою паливного елемента. Паливом виступає газоподібний водень і повітря. На відміну від електромобілів, водневі автомобілі заправляють за лічені хвилини.

У Ганновері представили водневі автомобілі

Водень, як паливо, повинен стати мобільним і доступним для кожного автомобіліста. До електромобілів українці вже встигли звикнути, але технології не стоять на місці. На головній промисловій виставці Європи «Hydrogen + Fuel Cells» в Ганновері Українська Воднева Рада презентувала «дорожню карту» водневої енергетики України. Стратегія, розроблена до 2035 року включно, стане тією ланкою, яка допоможе Україні зробити ще один крок в бік Євросоюзу, а українським автомобілістам отримати доступ до водневих авто. Так як всі країни, які хочуть приєднатися до ЄС, повинні відповідати екологічним стандартам і поступово йти від використання високоуглеводних технологій і авто на бензині.

Lost Password