Великі американські корпорації переходять на поновлювані джерела енергії.

Новини

Компанія Microsoft, яка планує повністю перейти на поновлювальні джерела енергії, уклала найбільший в історії США договір на закупівлю «сонячної» електрики. Промислові сонячні електростанції сумарною потужністю 315 МВт будуть забезпечувати електроенергією компанію, яка взяла на себе зобов’язання до 2020 року покривати 60% споживаної електроенергії за рахунок альтернативних джерел енергії. Своє попереднє зобов’язання – покрити 50% споживаної електроенергії за рахунок відновлюваних джерел енергії, компанія виконала в 2018 році. Зараз Microsoft сумарно закуповує близько 1,2 ГВт електроенергії з поновлюваних джерел.

Великі американські корпорації переходять на поновлювані джерела енергії.

Зараз в Вірджинії закінчується будівництво двох промислових сонячних електростанцій сумарною потужністю 500 МВт. 750 тисяч сонячних панелей буде розміщено на ділянці площею 800 гектарів. Прогнозований щорічний обсяг генерації електроенергії складе 715 ГВт-год.

Американський автогігант General Motors перевів на поновлювані джерела енергії два виробничих підприємства в м. Флінт (штат Мічиган). Тепер лінія складання двигунів Flint Engine Operations і завод, що випускає металеві вироби – Flint Metal Center – будуть отримувати електроенергію від вітрогенераторів. Завод Flint Metal Center розміщений на площі близько 140 тис. кв. метрів, на ньому близько 1350 чоловік зайняті виготовленням різних виробів з тонколистового металу. Завод Flint Engine Operations займається випуском двигунів для автомобілів Chevrolet, у виробництві задіяно близько 800 чоловік. Сумарне річне споживання електроенергії двох підприємств складає близько 110 ГВт-год.

У General Motors планують до кінця 2018 року перевести 20% всіх виробничих потужностей на «зелене» енергопостачання, використовуючи поновлювані джерела енергії. При цьому всі 350 підприємств компанії повинні повністю перейти електрику, вироблене альтернативними джерелами, до 2050 року. При цьому в GM використовують різні види альтернативної енергетики. Наприклад, завод в Мічігані частково забезпечений електроенергією за рахунок спалювання звалищнього газу, який видобувають на міському полігоні побутових відходів.

Lost Password