GREEN ENERGY EXPO & FORUM 2019

Події

GREEN ENERGY EXPO & FORUM 2019 – провідна міжнародна виставка та конференція з поновлюваних джерел енергії і зеленим технологіям в Південно-Східній Азії

 

GREEN ENERGY EXPO & FORUM 2019

Дата проведення – 19 – 21 березня 2019 року

Місце проведення: м Куала-Лумпур (Малайзія)

GREEN ENERGY EXPO & FORUM 2019 – виставка для спілкування розробників екологічно чистих технологій генерації електроенергії, які використовують поновлювані джерела енергії. Тут буде представлений повний спектр технологій в сфері нетрадиційних джерел енергії. За 20 років існування виставка стала головним подібним заходом в Південно-Східній Азії. Тепер це провідна бізнес-платформа для ринку технологій на основі відновлюваних джерел енергії та місце для укладення великих угод.

Профіль виставки: джерела відновлюваної енергії, технології та обладнання вироблення екологічно чистої енергії, біопаливо, технології захисту навколишнього середовища, технології управління відходами і переробкою, обслуговування устаткування.

Виставка в 2018 році залучила понад 14 114 відвідувачів з 51 країни і зібрала найбільшу групу розробників екологічно чистих технологій і відновлюваних джерел енергії, які коли-небудь були в Південно-Східній Азії. Вона виявилась провідною бізнес-платформою в регіоні для виходу на зелений і поновлюваний ринок і галузевим центром для вивчення нових можливостей і укладення угод.

Lost Password