CISOLAR-2019 KYIV

Події

– 8-а Міжнародна конференція і виставка сонячної енергетики Центральної та Східної Європи.

CISOLAR-2019 KYIV

 

Дата проведення: 16-18 квітня 2019 року

Місце проведення: Київ, виставковий центр «АККО Інтернешнл»

CISOLAR-2019 KYIV – найбільший галузевий ком’юніті учасників ринку сонячної енергетики в Східній та Центральній Європі. У ньому беруть участь топ-менеджери і власники найбільших компаній, які займаються розвитком сонячної енергетики в Україні, Молдові, Польщі, Казахстані. На виставці представлені сервіси та продукція ключових світових виробників і важливих гравців на ринку сонячної енергетики.

Основні напрямки діяльності CISOLAR-2019 KYIV:

  • обговорення останніх законодавчих ініціатив в області розвитку і стимулювання альтернативної енергетики в країнах Східної і Центральної Європи
  • останні тенденції і технічні рішення на ринку рішень для зберігання/накопичення електроенергії в якості основи для подальшого розвитку електрогенерації на основі поновлюваних джерел енергії
  • Tech Energy Competition – конкурс CISOLAR AWARDS, що визначає кращий проект в сфері сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі.

Технологічна частина CISOLAR-2019 – це безліч рішень для сонячної енергетики як для промислових електростанцій, так і для приватних домогосподарств та комунального сектора.

У 2019 році в виставці CISOLAR-2018 KYIV візьме участь понад 500 делегатів з 35 країн, буде розгорнуто понад 100 експонентів, перед учасниками виступить більше 50 авторитетних і впливових спікерів – фінансистів, політиків, інженерів, власників топ-підприємств і т.п.

Lost Password