CHINA G-POWER 2019

Події

CHINA G-POWER 2019 – 18-я міжнародна виставка двигунів, силових енергетичних і генераторних установок.

CHINA G-POWER 2018

Дата проведення: 21 – 23 квітня 2019 року

Місце проведення: м Шанхай (Китай), Шанхайський новий міжнародний виставковий центр (SNIEC)

Починаючи з 2002 року, CHINA G-POWER стала найважливішим галузевим заходом для ділового спілкування, обміну знаннями та демонстрації новітніх технологій. На виставці представлений весь спектр сучасного обладнання для генерації електрики. Для залучення більшої кількості учасників,  проводиться тематична виставка, присвячена смарт-технологіям і інтелектуальним електромережам, вітроенергетичному обладнанню, енергозбереженню та охороні навколишнього середовища. На виставці представлена велика база виробників з широким спектром продукції, включаючи вітрові турбіни, офшорне обладнання для вітроенергетики, аксесуари і технології, систему управління вітряними електростанціями та інше обладнання.

У 2018 році виставкова площа CHINA G-POWER склала більше 45 тис. квадратних метрів, на ній було представлено 560 експонентів з більш, ніж 40 країн. Виставку відвідало більше 35 тисяч чоловік.

В виставці беруть участь відомі компанії, включаючи Toshiba, Cummins, Himoinsa, WeiChai, Powerlink, Perkins, Kipor, Mitsubishi, Siemens.

Lost Password