Оренда спецтехніки – які переваги?

Новини

Все частіше будівельні компанії та приватні клієнти відмовляються від покупки дорогої техніки на користь її оренди. Основна причина цьому – фінансова вигода. Оренда будівельної техніки обходиться значно дешевше, ніж її придбання. Адже на купівлю можна витратити десятки тисяч доларів. Та оренда спецтехніки у Львові та області, а також інших населених пунктах дозволяє заощадити.

На що варто зважати?

Якщо ви думаєте над покупкою спецтехніки, пам’ятайте про супутні витрати. Адже кошти потрібні як на купівлю, так і:

  • на зберігання такого обладнання в разі простою. Наприклад, взимку доведеться платити за будівлі чи об’єкти під охороною;

  • на регулярне технічне та сервісне обслуговування. Зазвичай це лягає на плечі компаній, які надають послуги з оренди спецтехніки;

  • на утримання кваліфікованої бригади;

  • на спеціалізоване транспортування техніки до місця роботи;

  • на утилізацію у майбутньому.

Враховуючи це, ціна оренди будівельної техніки доволі вигідна. Такі послуги – це значна економія коштів, які можна використати за іншим призначенням, зокрема, на корпоративні інвестиції.

Окрім грошей, заощаджується і час. Ви зможете негайно перейти виконання замовлення. Це зручність для компаній, які дуже піклуються про термін виконання будівельних робіт. Також важливо заощадити час, коли ви хочете продати власну техніку, адже він може витрачатися на оголошення й тендери.

Які ще переваги оренди спецтехніки?

Додатковим плюсом є швидка реакція на випадок, якщо техніка дасть збій. Постачальник обладнання також надає і власний сервіс. І якщо воно вийде з ладу під час роботи, то компанія-орендодавець має швидко зреагувати. Наприклад, здійснити ремонт або замінити обладнання на інше. Це гарантує безперебійну роботу, особливо коли важливо дбати про дорогоцінний час.

Щоб задовольнити очікування клієнтів, деякі компанії також пропонують сервісне обслуговування чи ремонт обладнання, яке належить замовнику. Натомість при цьому клієнт може орендувати таке ж обладнання на певних умовах, які узгоджуються на місці у відділенні.

Де можна орендувати спецтехніку?

Сьогодні дуже просто замовити послуги з оренди будівельної техніки. Є професійні компанії, які мають широку пропозицію та власні філії в багатьох місцях. Це дуже вигідно для будівельних компаній, які часто змінюють місце розташування. Можна звернутися до «Стрийкумбуд», які мають великий автопарк. На сайті ви можете детально ознайомитися з умовами оренди та доступними пропозиціями. Вам можуть доставити спецтехніку в потрібну локацію, наприклад, на визначений будівельний майданчик.

Процедура оренди швидка та дуже проста. Зазвичай:

  1. Компанія повинна перевірити документи та внести дані орендаря в базу комп’ютерної системи.

  2. Клієнт ознайомлюється із загальними умовами договору та підписує його. У документі немає прихованих витрат. Тобто він може легко передбачити, скільки зрештою буде коштувати вся послуга.

  3. Клієнту видається потрібний інструмент або спецтехніка.

  4. Часто при першому прокаті стягується застава, яка повертається. Її розмір залежить від вартості орендованого обладнання й терміну оренди.

Зазвичай довгострокова оренда обладнання більш вигідна, ніж короткострокова. Її переваги можуть оцінити як індивідуальні клієнти, так і власники невеликих будівельних компаній. Звертайтеся до «Стрийкумбуд», щоб отримати якісну спецтехніку в оренду на вигідних умовах.

Lost Password