Руслана отримала звання глобального посла відновлюваної енергії

Новини

Під час проведення в Гамбурзі глобального саміту «Wind Energy Hamburg 2018» відома українська співачка Руслана (Ruslana) отримала сертифікат ініціативи «Global 100% RE», який офіційно закріпив за нею звання глобального посла відновлювальної енергії.

Руслана отримала звання глобального посла відновлюваної енергії

Подякувавши генеральному секретарю World Wind Energy Association Стефану Гзенеру за надану довіру, Руслана заявила, що буде займатися популяризацією поновлюваних джерел енергії, щоб домогтися якнайшвидшого переходу всього людства на отримання енергії виключно з альтернативних джерел енергії. Для Руслани, як активної громадянки України, питання енергоефективності – дуже близьке. Адже його рішення – це можливість позбутися від енергетичного шантажу і агресії, забезпечивши розвиток економіки і процвітання країни. Крім того, для України впровадження поновлюваних джерел енергії важливо і як для країни, яка пережила найбільшу в світі енергетичну катастрофу – аварію на Чорнобильській АЕС.

Під час проведення глобального саміту була розгорнута мобільна сонячна електростанція і система накопичення і резервування електроенергії, яка повністю забезпечувала енергією заходиЮ що проводились. Після офіційної частини Руслана провела «зелений» концерт, представивши нову програму «Wild Energy», всі інструменти були підключені до автономної сонячної електростанції.

Lost Password