Компанія Рено готова представити в Європі свій дешевий електромобіль K-ZE

Електромобілі Новини

Компанія Renault розгляне можливість продавати дешевий електромобіль K-ZE на європейському ринку в тому випадку, якщо він буде успішно продаватися в Китаї.

Компанія Рено готова представити в Європі свій дешевий електромобіль K-ZE

Новий дешевий електромобіль (його ціна складе близько 10 тисяч євро) почне продаватися в КНР вже в наступному році. Зпас ходу на одній зарядці складе близько 250 км, потужність мотора – близько 50 кВт. У режимі швидкої зарядки акумулятор заряджається до 80 відсотків протягом 50 хвилин, для повного заряду потрібно 4 години.

Вибір Китаю не випадковий – за шість місяців 2019 року продажі електрокарів в Піднебесній виросли на 66%, всього в країні було куплено 645 тисяч електричних авто. Одночасно при цьому продажі машин з двигуном внутрішнього згоряння впали на 12 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Китайський уряд стимулює зростання кількості електромобілів, щоб, перш за все, поліпшити екологічну обстановку в найбільших містах, які буквально задихаються від смогу. Рено хоче продати до 550 тисяч електрокарів в Китаї до 2022 року.

Втім, в Renault не виключають і інший варіант – для європейського ринку буде створено принципово новий дешевий електромобіль. У компанії відзначають, що на сьогоднішній день електромобіль, вартість якого перевищує ціну аналогічного по класу авто з ДВС, залишається занадто дорогим для багатьох потенційних покупців. При цьому аналітики відзначають, що багато виробників зосередили свої зусилля на виробництві електрокарів преміум-класу, в той час як економ-сегмент досі залишається слабо вивченим. Рено вже має досвід створення маленького електромобіля – хетчбека Zoe, і це повинно допомогти розробити компанії електрокар, ціна якого буде доступна для споживачів із середнім достатком.

Lost Password