Електромобілі в Україні: попит на електрокари продовжив зростання

Електромобілі Новини

Попит на електромобілі в Україні продовжує зростати, за підсумками 10 місяців 2019 року було поставлено на облік 6247 електрокарів. Якщо розглядати по категоріям, то кількість легкових електромобілів зросла на 5789 шт (в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зростання склало 37%), комерційних – на 458 шт (це майже в два рази більше, ніж за січень-жовтень 2018 року).

Електромобілі в Україні: попит на електрокари продовжив зростання

Електромобілі в Україні: лідери продажів зберегли свою перевагу

У сегменті комерційних електромобілів основний приріст забезпечили імпортовані б/в машини, їх частка склала 96%. При цьому практично всі зареєстровані комерційні електрокари – це авто двох марок:

  • Renault Kangoo ZE – електричний варіант авто з ДВЗ, що відмінно зарекомендував себе на українському ринку. Всього в Україні було зареєстровано 420 шт. (з них переважна кількість припадає на б/в авто – 403 і всього 17 – нових)
  • Nissan e-NV200 – всього 21 шт. (1 нове авто і 20 – такі, що були у вжитку).

У сегменті легкових електромобілів переважна частина (91,4 відсотків) також доводиться на б/в авто, з початку року на облік було поставлено всього 498 нових електричних машин.

Найпопулярніші електромобілі в Україні за підсумками 10 місяців 2019 року:

  • Nissan Leaf – модель зберегла своє беззаперечне лідерство, в Україні їх стало більше на 2763 машини
  • Tesla Model S – незважаючи на свою високу ціну, американський електрокар впевнено займає 2 місце, в країну було ввезено 489 одиниць
  • BMW i3 – третє місце з показником 297 авто
  • Volkswagen е-Golf – ще один німецький елеткромобіль, який поступово нарощує популярність у українських покупців, їх кількість склала 279 шт
  • Fiat 500е – стильний міський електрокар на п’ятому місці – 253 одиниць.

Lost Password