Найпопулярніші електромобілі в Україні

Електромобілі Технології

Популярність електрокарів в Україні зростає з кожним роком, тільки за 2017 рік їх кількість збільшилася майже в 2 рази. При цьому серед усього розмаїття моделей, що завозяться в країну, можна виділити найпопулярніші електромобілі в Україні:

  • Nissan Leaf – безперечно, найбільш затребуваний електромобіль в Україні. Серед нових електромобілів на цю модель припадає майже 85% всіх продажів, а всього його частка на ринку перевищує 70%, в 2017 році в Україну було завезено 1855 електромобілів Nissan Leaf. Це типовий міський автомобіль, компактний хетчбек з досить великим пробігом на одному заряді акумуляторної батареї – для нового акумулятора він становить 170 км, цього цілком вистачає для щоденного міського циклу. В Україні в основному представлені Nissan Leaf другий модифікації, яка випускається з 2013 року. Незважаючи на те, що офіційно ця модель в Україні не продається, у власників не виникає проблем з їх обслуговуванням, запчастинами або заміною акумулятора. Потужність двигуна – 109 к.с., максимальна швидкість – 114 км/год, час повного заряду нової батареї (в залежності від ємності) від побутової мережі – від 4 до 5,5 годин. Очікується, що вже в 2018 році Nissan може почати офіційний продаж в Україні оновленої версії Leaf, яка здатна на одному заряді батареї проїхати до 250 км

Найпопулярніші електромобілі в Україні

  • BMW i3 – безсумнівна перевага цієї моделі – вона, одна з небагатьох, офіційно продається в Україні. Це типовий міський автомобіль з оригінальним яскравим дизайном, дуже маневрений і легкий в управлінні. Запас ходу – близько 160 км, повна зарядка акумулятора від побутової мережі – близько 4,5 годин. Вартість нової моделі в базовій комплектації (подушки безпеки, задній парктронік, кріплення ISOFIX, регулювання рульової колонки) – близько 50 тисяч доларів, компанія надає гарантію на авто на 8 років
  • Tesla Model S – незважаючи на те, що Tesla офіційно не продається в Україні, цей преміум-електрокар від відомого виробника користується великою популярністю у наших співгромадян. В основному Tesla Model S потрапляє в Україну з країн Європи. Запас ходу складає від 370 у перших і до 435 км у нових модифікацій. За цим показником Tesla Model S займає перше місце серед інших електромобілів в світі. Потужність двигуна – 315 к.с., максимальна швидкість – 225 км/год.

З інших популярних моделей електрокарів в Україні варто відзначити Ford Focus Electric і Fiat 500e.

У 2018 року рейтинг «найпопулярніші електромобілі в Україні» може істотно змінитися. Зміни можуть бути пов’язані з початком офіційних продажів електромобіля Renault Zoe, який на одному заряді акумулятора може проїхати до 300 км. Очікувалося, що найпопулярніший електромобіль в Європі почнуть продавати в Україні ще в кінці 2017 року, але терміни поки переносяться. Крім того, є підстави очікувати, що в другій половині 2018 року в Україні стартують офіційні продажі Tesla Model 3 за ціною близько 35-40 тисяч доларів.

Lost Password