SNEC PV POWER EXPO 2018

Події

SNEC PV POWER EXPO 2018 – 12-я міжнародна виставка та конференція з фотогальваніки і інтелектуальної енергетики

SNEC PV POWER EXPO 2018

Дата проведення: 28- 39 травня 2018 року

Місце проведення: м Шанхай (Китай), Шанхайський новий міжнародний виставковий центр

SNEC PV POWER EXPO 2018 – найбільша виставка в Азії, присвячена сонячній електроенергетиці і одна з найвпливовіших і представницьких у світі. Організатори конференції позиціонують її як місце діалогу лідерів в області світової сонячної енергетики. Вона проводиться Азіатською асоціацією фотогальванічної промисловості (APVIA), Китайським товариством відновлюваної енергії (CRES), Китайською асоціацією поновлюваних джерел енергії (CREIA), Шанхайською федерацією економічних організацій (SFEO), Шанхайським науково-технологічним центром розвитку і обміну (SSTDEC), Шанхайською асоціацією енергетичної промисловості (SNEIA).

На виставці представлені виробничі потужності сонячних електростанцій, матеріали, фотоелементи, фотоелектричні модулі PV, інвертори, контролери, гнучкі сонячні батареї, обладнання для виготовлення сонячних батарей, дослідницьке та виробниче обладнання, а також проекти та системи сонячних електростанцій різного призначення.

Конференція PV Scientists, що проходить під час виставки, надає глобальну платформу для виступів експертів з фотогальваніки і вчених для демонстрації та обміну новітніми досягненнями в області сонячних технологій. Три глобальних дослідних інститути ринку – IHS, Bloomberg New Energy Finance і новий енергетичний підрозділ TrendForce EnergyTrend спільно презентують «Глобальний огляд ринку PV і форум стратегії розвитку», де аналізують глобальний ринок сонячної енергетики, останні тенденції на ринку і частку ринків, що розвиваються.

У 2017 році виставкові площі SNEC PV POWER EXPO склали 180 тисяч квадратних метрів, на яких свою продукцію представляли 1800 компаній-експонентів з понад 90 країн. Виставку відвідало більше 250 тисяч чоловік.

Lost Password