GREEN ENERGY EXPO & FORUM 2018

Події

GREEN ENERGY EXPO & FORUM 2018 – провідна міжнародна виставка та конференція з поновлюваних джерел енергії і зеленим технологіям в Південно-Східній Азії

GREEN ENERGY EXPO & FORUM 2018

Дата проведення – 17 – 19 липня 2018 року

Місце проведення: м Куала-Лумпур (Малайзія)

GREEN ENERGY EXPO & FORUM 2018 – виставка для спілкування розробників екологічно чистих технологій генерації електроенергії, які використовують поновлювані джерела енергії. Тут буде представлений повний спектр технологій в сфері нетрадиційних джерел енергії. За 19 років існування виставка стала головним подібним заходом в Південно-Східній Азії. Тепер це провідна бізнес-платформа для ринку технологій на основі відновлюваних джерел енергії та місце для укладення великих угод.

Профіль виставки: джерела відновлюваної енергії, технології та обладнання вироблення екологічно чистої енергії, біопаливо, технології захисту навколишнього середовища, технології управління відходами і переробкою, обслуговування устаткування.

У 2017 році у виставці брали участь більше 350 компаній з 51 країни. Загальна площа виставки перевищила 10 тисяч квадратних метрів.

Lost Password